Vážení návštevníci a občania obce Liptovská Porúbka,

vítame Vás na oficiálnych stránkach obce Liptovská Porúbka. Veríme, že Vám poskytnú mnohé užitočné informácie z rôznych oblastí života v obci, ktoré využijete pri svojej práci, štúdiu, oddychu ... Samozrejme budeme radi, ak aj Vy prispejete k ich tvorbe a zlepšovaniu. Vaše nápady a pripomienky ako vylepšiť stránky obce môžete posielať na adresu: JLIB_HTML_CLOAKING a podľa opodstatnenosti a možností sa ich budeme snažiť zapracovať.

Prajem Vám príjemne strávené chvíle pri ich prezeraní.

Rámcový návrhu GVD – cestovných poriadkov vlakov osobnej prepravy pre obdobie 2017/2018Dovoľujem si Vám informévať zverejnení Rámcového návrhu GVD – cestovných poriadkov vlakov osobnej prepravy pre obdobie 2017/2018,  na stránke Úradu Žilinského samosprávneho kraja k pripomienkovaniu.

http://www.regionzilina.sk/sk/samosprava/urad-zsk/odbor-dopravy-uzemneho-planovania/doprava/oznamy-zmeny-cestovne-poriadky-dopravne-licencie/ramcovy-navrh-cestovneho-poriadku-zsr-gvd-obdobie-2017-2018.html

Rámcový návrh GVD je predkladaný  k pripomienkovaniu zo strany ŽSR spravidla na konci mája. Jedná sa o pracovný návrh cestovných poriadkov vlakov železničnej dopravy, ktorý vstúpi   do platnosti od generálnej zmeny cestovných poriadkov (vlakových a autobusových), teda od 10. decembra 2017, po zapracovaní pripomienok, po prerokovaní s inými železničnými dopravcami – teda s malými zmenami.

Aj tento potom bude zverejnený na stránke Úradu Žilinského samosprávneho kraja.

Doplnkové informácie